• Instagram Social Icon
  • Facebook Reflection

8286 Nordfold

Steigen kommune, Nordland

Kontakt oss

Vår adresse

We Accept

Følg oss

E-MAIL: tarald@boteriet.no

Show More

© 2023 by moonlight Glamping Proudly created with Wix.com

FRIVILLIG

Nordfolddagan er basert på frivillig arbeid. Kontakt oss om du enda ikke er registrert i en komite, vi vil svært gjerne ha deg med på laget!

KOMITELEDERE2018

Innkjøp:                  Øystein Laxaa - laxaas@gmail.com - 952 76 885
                                     Lisbeth Laxaa - laxaas@gmail.com - 464 24 422
 

Speaker:                 Fred Eliassen

Loddsalg:                Ellen Gabrielsen - 971 01 317 / Thomas Jensen 990 49 624

Fredagskvelden: Snorre Jonassen - snorre.jonassen@cermaq.com
                                     Helen Grønbech - 918 58 861

Møsbrømlefse:     Tove Forsberg Simonsen - tovefsimonsen@hotmail.com - 905 26 371

Boder:                     Dokke Hansen - keedga-h@online.no - 911 96 943
                                     Anne Konradsen -  - 959 13 742

Vafler, is +             Mari Wattum - mari.wattum@kun.no - 992 64 784

Grill:                         Merethe Hjertø - 472 21 375
                                    Hilde Sivertsen - hilde.sivertsen@cermaq.com - 971 62 047

 

Rigg, parkering: Stian Simonsen - stian.simonsen@cermaq.com - 911 67 296
                                     Kristian Hansen - kristian.hansen@trollfjord.no - 481 72 231

Fest på lørdag:    Torbjørn Hjertø - torbjorn.hjerto@cermaq.com - 907 24 128

Aktiviteter:            Truls Hansen - truls.hansen@cermaq.com - 909 59 965

HOVEDKOMITÉ

Leder:                       Tarald Sivertsen 90546575 tarald@boteriet.no

Nestleder:               Mats William Snåre 92639985 mats.snare@cermaq.com

Økonomi:               Torben Marstrand 47620858 torben.marstrand72@gmail.com 

PR:                             Ingvild Laxaa 48189824 ingvild@laxaa@live.no